piątek, 6 lipca 2018

"Nocny Kochanek" czyli pomysł na słowiańskie heavy !


Niedawna porażka naszej reprezentacji na mundialu w Rosji oraz fala internetowego hejtu na naszych piłkarzy uświadomiła mi, że jesteśmy narodem o poglądach typu czarno-białe i żadnego odcienia pośrodku. Jesteśmy rzymskim motłochem, tłuszczą żądną emocji, darmowej kiełbasy i piwa.

Nasze uwielbienie Lewandowskiego graniczące z chęcią stawiania jemu pomników lub zmuszania go do kandydowania na prezydenta RP szybko przerodziło się w nienawiść na poziomie posłów PIS, gdy ktoś im (nie daj Boże) zarzuci łamanie Konstytucji. Stało się, odpadliśmy, drużyna wraca do domu i teraz oprócz zwolnienia trenera Nawałki, trzeba się zastanowić nad montażem lub demontażem naszej jedenastki , tak aby powalczyć o awans do Euro 2020.

Natomiast jest dla mnie tajemnicą na miarę kodów Enigmy, dlaczego nasi piłkarze, na czele z bogiem Słońce Robertem El w zagranicznych klubach strzelają bramki co pięć minut natomiast w szeregach reprezentacji dopada ich niemoc, brak sił czy impotencja ( piłkarska oczywiście).

Co do impotencji to kojarzy mi się ona w ostatnich tygodniach z Platformą Obywatelską, która pomału staje się opozycją wycofaną, zanikającą i ogólnie bez jaj. Włodarze PO wydają się być zepchnięci do politycznego narożnika niczym Andrzej Gołota w pojedynku z Lennoxem Lewisem w 1997 roku, Wybory samorządowe - już na tej jesieni a parlamentarne - za rok. Czy Platformie uda się uciec z czarnej dziury politycznej i wrócić na scenę polityczną to się okaże. Nie wiem czy Grzegorz Schetyna jest w stanie poprowadzić swoich kolegów i koleżanki do zwycięstwa.

Natomiast nie chcę, nie życzę sobie aby w mieście w którym mieszkam rządził od jesieni, Pan Patyk Bylejaki, który nawet nie jest magistrem prawa a zastępuje Jego Wysokość Zbigniewa. Prezydentem mojego miasta musi być ktoś kto dba o to, aby autobusy się nie spóżniały, chodniki nie były zaplute a ilość drzew na moim osiedlu była wyższa od liczby samochodów, macie takiego kandydata ?

To tyle a na koniec koniecznie posłuchajcie zespołu NOCNY KOCHANEK, którego wokalista chce śpiewać jak Bruce z Iron Maiden i nawet dobrze mu to wychodzi. Świetne gitary, solówki i granie z wykopem plus zabawne texty:
https://www.youtube.com/watch?v=KhGNOJg-1s4

Ten zespól to moje odkrycie roku 2018 a co tam....